Tisk a vazba kvalifikačních prací na UHK

Vážené studentky, vážení studenti,

na základě opatření MZ ČR Univerzita Hradec Králové s účinností od 11. 3. 2020 až do odvolání vyhlašuje zákaz osobní přítomnosti studentů na všech budovách UHK. Opatření se týká i Centra služeb UHK, které provozuje tisk a vazbu diplomových prací.

Objednávky na tisk a vazbu Vašich diplomových prací však přijímáme i nadále. Průběžně je budeme zpracovávat a skladovat. Jakmile budou budovy UHK opět zpřístupněny, tak si své práce vyzvednete v Centru služeb UHK.

Upozornění pro studenty UHK

Než si zadáte objednávku, tak si prosím přečtěte Rektorský výnos č. 9/2020 – Přechodná změna způsobu odevzdání bakalářských a diplomových prací, který je dostupný na úřední desce UHK. Tisknout a vázat závěrečné práce budeme i nadále všem, kteří o to projeví zájem, přestože je v tištěné podobě nemusíte odevzdávat. Můžete si tak nechat svázat výtisk pro sebe, pro konzultanta či někoho jiného, který Vám s prací pomáhal.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem hlavně zdraví
Objednejte si tisk a vazbu své práce pohodlně elektronicky - nemusíte nikam chodit ani platit zálohu. Služba je dostupná i pro veřejnost, nejen pro studenty UHK. Vyberte si termín vyzvednutí, text s prací nahrajete třeba až večer před plánovaným vyzvednutím práce. Hotový výtisk si vyzvednete a odnesete rovnou odevzdat, máte to po cestě :-)

Jak to funguje?

1.50

černobílá strana

6

barevná strana

200 Kč/ks

vazba do 4 dnů

0

záloha při objednávce

obchodní podmínky, ceny a další podrobnosti v záložce CENÍK